På tre ben i smide. Tvådelat lock. Bruksslitage, smärre lagningar. (H.70)
700 SEK | 2013-08-25 11:21 |
650 SEK | 2013-08-25 09:38 |
600 SEK | 2013-08-24 07:28 |
425 SEK | 2013-08-24 07:53 |
200 SEK | 2013-08-22 21:37 |
100 SEK | 2013-08-22 20:51 |
100 SEK | Startpris |