Med Stockholmsstämpel. Monogramsstämplad GM. Krön och avslut med dekor av roccailer och blomsslingor. Två-delat, kvicksilverfollierat glas. Ombronserad, smärre dekorskador, krönet med dekorlagning, glaset något anlupet. (H.104, B.43)
7 300 SEK | 2013-09-25 18:03 |
7 200 SEK | 2013-10-06 11:14 |
3 700 SEK | 2013-10-04 18:12 |
2 900 SEK | 2013-10-04 12:57 |
2 500 SEK | 2013-10-03 19:04 |
100 SEK | Startpris |