Med bibliska scener och text bl.a. "Bär sitt kors döm af pillatus ställd för Herodes .........". Färgbortfall, veck, ställvis med lagningar, övre kant med hårt slitage. (56x200)
4 200 SEK | 2014-02-23 11:59 |
4 100 SEK | 2014-02-23 10:05 |
3 000 SEK | 2014-02-23 00:29 |
2 200 SEK | 2014-02-22 23:05 |
200 SEK | 2014-02-20 23:06 |
100 SEK | Startpris |