Med dekor av lejon, fleuroner, blomsturnor och pärlbård. Stämplad NÆS. På benställning i trä. Nedtill med fläckar. Bruksslitage. (H.208, B.74)
1 200 SEK | 2014-02-23 10:35 |
1 100 SEK | 2014-02-22 20:00 |
250 SEK | 2014-02-22 18:32 |
100 SEK | Startpris |