Förgylld och svartpatinerad mässing. Rund fot med dekor av blad och pärlbård. Stomme uppburen av tre fötter. Ytslitage. Ursprungligen ljusstake. (H.exkl. skärm 27)
2 500 SEK | 2014-02-23 10:54 |
2 400 SEK | 2014-02-23 11:31 |
2 000 SEK | 2014-02-23 11:26 |
1 100 SEK | 2014-02-21 18:04 |
900 SEK | 2014-02-21 08:51 |
400 SEK | 2014-02-20 19:54 |
125 SEK | 2014-02-20 20:25 |
100 SEK | Startpris |