Tråg, 1800-tal. Laggad butt, originalmålad, 1800-tal samt redskap 3st. Slitage. (HH.30)
175 SEK | 2014-05-18 11:27 |
150 SEK | 2014-05-15 19:46 |
125 SEK | 2014-05-15 23:49 |
100 SEK | Startpris |