En bemålad och daterad 1834, en med snibb. Torrsprickor, mindre lagning. (LL.40)
650 SEK | 2014-05-18 12:02 |
600 SEK | 2014-05-17 13:54 |
375 SEK | 2014-05-16 21:46 |
325 SEK | 2014-05-16 10:04 |
275 SEK | 2014-05-15 23:15 |
250 SEK | 2014-05-15 23:33 |
100 SEK | 2014-05-15 22:28 |
100 SEK | Startpris |