Knotskål. Ostform med skuren dekor samt 2st skopor, bl.a. daterad 1854. Bruksslitage. (LL.40)
800 SEK | 2014-05-18 11:22 |
750 SEK | 2014-05-18 11:36 |
550 SEK | 2014-05-16 00:43 |
100 SEK | 2014-05-15 21:55 |
100 SEK | Startpris |