Kista med välvt lock, 1800-tal, bemålat samt krönt mått. Skador. (LL.49)
175 SEK | 2014-05-18 11:08 |
150 SEK | 2014-05-18 10:20 |
125 SEK | 2014-05-18 08:46 |
100 SEK | Startpris |