Plåt. Med dekor av fåglar. Färgslitage, repor. (H.53)
850 SEK | 2014-06-15 12:00 |
800 SEK | 2014-06-15 11:58 |
650 SEK | 2014-06-15 11:47 |
550 SEK | 2014-06-15 11:46 |
300 SEK | 2014-06-13 23:59 |
225 SEK | 2014-06-13 10:46 |
225 SEK | 2014-06-13 22:03 |
100 SEK | 2014-06-12 20:15 |
100 SEK | Startpris |