Balja i koppar, 18/1900-tal samt brandsprutor. Slitage.
250 SEK | 2014-06-14 13:32 |
225 SEK | 2014-06-14 23:18 |
100 SEK | 2014-06-13 19:40 |
100 SEK | Startpris |