Mässing med förgyllda dekorer. Mindre ytslitage. (D.38)
475 SEK | 2014-07-31 07:52 |
450 SEK | 2014-08-02 21:32 |
250 SEK | 2014-08-02 15:51 |
100 SEK | Startpris |