Träskuren och delvis bemålad häst. Osignerad. Benlagningar. (Höjd 11)
3 200 SEK | 2014-12-07 11:13 |
3 000 SEK | 2014-12-07 10:17 |
2 800 SEK | 2014-12-06 22:28 |
1 700 SEK | 2014-12-06 09:53 |
300 SEK | 2014-12-05 07:19 |
250 SEK | 2014-12-04 23:33 |
200 SEK | 2014-12-04 13:02 |
150 SEK | 2014-12-03 20:41 |
100 SEK | Startpris |