Med spår av bemålning. Undertill med monogram. Enligt uppgift från Orsa. Ett ben senare, lagningar, slitage. (Höjd 22, längd 32)
5 200 SEK | 2014-12-07 11:31 |
5 000 SEK | 2014-12-06 17:01 |
4 600 SEK | 2014-12-07 11:16 |
3 800 SEK | 2014-11-28 15:30 |
3 800 SEK | 2014-12-09 06:11 |
1 600 SEK | 2014-12-04 13:50 |
850 SEK | 2014-12-04 12:39 |
150 SEK | 2014-12-03 21:36 |
100 SEK | Startpris |