Rektangulär form. Bemålad, bronserad och förgylld. Krön med infälld gouache. Skurna pärlbårder. Hallstämplad. Senare bakstycke. (85x41)
2 400 SEK | 2015-04-19 11:54 |
2 300 SEK | 2015-04-19 10:29 |
2 200 SEK | 2015-04-19 11:43 |
1 700 SEK | 2015-04-19 09:45 |
1 500 SEK | 2015-04-19 10:00 |
1 100 SEK | 2015-04-18 22:45 |
1 000 SEK | 2015-04-17 18:11 |
650 SEK | 2015-04-18 15:06 |
250 SEK | 2015-04-17 20:23 |
150 SEK | 2015-04-17 06:56 |
100 SEK | 2015-04-16 22:58 |
100 SEK | Startpris |