Målad av Jufwas Anders Ersson från Ullvi, Leksand. På papper, "Jesu inridande till Jerusalem". Monogramsignerad AES. Kantskador, färgslitage, mindre hål. (120x110)
13 000 SEK | 2015-09-11 18:14 |
12 500 SEK | 2015-09-11 14:41 |
3 000 SEK | 2015-09-11 12:06 |
1 000 SEK | 2015-09-11 00:12 |
150 SEK | 2015-09-10 23:25 |
100 SEK | Startpris |