Målad av Jufwas Anders Ersson från Ullvi, Leksand. På papper. "Jesus gråter öfwer Jerusalem". Monogramsignerad AES. Färgbortfall, revor, kantskador. (109x127)
8 200 SEK | 2015-09-11 14:43 |
8 000 SEK | 2015-09-11 18:15 |
3 000 SEK | 2015-09-11 12:06 |
550 SEK | 2015-09-11 00:12 |
100 SEK | Startpris |