Förgylld brons och gröntonat glas med förgylld kant. Socklar i svart sten med kulfötter i mässing. Naggar. En sockel med hörnlagning. (Höjd 20, längd 30)
2 100 SEK | 2015-11-14 16:56 |
2 000 SEK | 2015-11-14 22:43 |
1 000 SEK | 2015-11-13 21:29 |
250 SEK | 2015-11-13 09:25 |
150 SEK | 2015-11-13 08:16 |
100 SEK | Startpris |