Förgylld brons. Stämplade. En med spår efter elektrifiering, mindre ytslitage. (Höjd 21,5)
2 100 SEK | 2015-12-05 22:06 |
2 000 SEK | 2015-12-04 23:01 |
1 600 SEK | 2015-12-05 16:18 |
900 SEK | 2015-12-05 15:49 |
400 SEK | 2015-12-04 09:15 |
100 SEK | Startpris |