Bronserad och förgylld. Ljusarm i mässing. Mindre färgsläpp, dekorlagningar. (Höjd 81, bredd 60)
3 400 SEK | 2015-12-06 11:35 |
3 200 SEK | 2015-12-06 10:41 |
2 600 SEK | 2015-12-06 10:16 |
650 SEK | 2015-12-04 00:07 |
450 SEK | 2015-12-04 00:05 |
100 SEK | Startpris |