Bronserad och förgylld. Två-delat kvicksilverfollierat glas med slipad kant. Krönt med rosor på sköld samt urna. Mindre dekorlagningar, nedre dekor med förstärkning. (Höjd 158, bredd 50)
12 000 SEK | 2015-12-06 10:29 |
11 500 SEK | 2015-12-06 11:55 |
10 000 SEK | 2015-12-06 11:17 |
8 400 SEK | 2015-12-05 18:44 |
6 200 SEK | 2015-12-05 15:29 |
4 800 SEK | 2015-12-04 22:11 |
4 400 SEK | 2015-12-04 09:53 |
100 SEK | Startpris |