Träskuren och bemålad. Huvud med lagning, färgslitage. (Höjd 17, längd 15)
600 SEK | 2016-01-10 11:30 |
550 SEK | 2016-01-08 21:05 |
350 SEK | 2016-01-07 13:48 |
100 SEK | Startpris |