Med slipade lilatonade samt klara prismor. Stomme i mässing. Stomme med ytslitage, plastkåpor med skador. (Höjd 60)
2 900 SEK | 2016-01-30 20:16 |
2 800 SEK | 2016-01-30 20:26 |
1 100 SEK | 2016-01-30 14:31 |
950 SEK | 2016-01-29 20:34 |
800 SEK | 2016-01-29 18:57 |
150 SEK | 2016-01-29 11:37 |
100 SEK | 2016-01-29 00:30 |
100 SEK | Startpris |