Bemålad metall. För fyra ljus vardera. Mindre ytslitage, en arm med lagning, bristningar. (Höjd 63)
2 500 SEK | 2016-04-23 22:52 |
2 400 SEK | 2016-04-24 11:24 |
2 100 SEK | 2016-04-23 22:14 |
1 600 SEK | 2016-04-23 19:38 |
550 SEK | 2016-04-22 20:24 |
500 SEK | 2016-04-22 08:49 |
400 SEK | 2016-04-22 07:31 |
100 SEK | 2016-04-22 07:13 |
100 SEK | Startpris |