Etsning, liggande modell. Monogramsignerad i blyerts. Inramad. (8,3x11,5)
5 600 SEK | 2016-04-23 18:30 |
5 400 SEK | 2016-04-24 09:44 |
1 800 SEK | 2016-04-23 13:12 |
1 500 SEK | 2016-04-23 08:49 |
1 100 SEK | 2016-04-23 11:43 |
900 SEK | 2016-04-22 21:20 |
850 SEK | 2016-04-22 19:10 |
850 SEK | 2016-04-22 19:23 |
500 SEK | 2016-04-22 18:39 |
400 SEK | 2016-04-21 22:36 |
150 SEK | 2016-04-22 14:15 |
100 SEK | Startpris |