Bemålad plåt och mahogny. Mindre lagningar, ytslitage.
1 200 SEK | 2016-04-24 11:59 |
1 100 SEK | 2016-04-24 10:47 |
1 000 SEK | 2016-04-24 10:22 |
850 SEK | 2016-04-22 23:47 |
800 SEK | 2016-04-24 06:31 |
300 SEK | 2016-04-22 17:28 |
250 SEK | 2016-04-22 17:20 |
200 SEK | 2016-04-21 21:45 |
100 SEK | Startpris |