Olja på duk, kvinnostudie. Monogramsignerad och daterad 74. (25x30)
1 000 SEK | 2016-04-24 11:36 |
1 000 SEK | 2016-04-24 11:56 |
500 SEK | 2016-04-23 23:02 |
300 SEK | 2016-04-24 07:59 |
200 SEK | 2016-04-23 19:39 |
150 SEK | 2016-04-22 21:21 |
100 SEK | 2016-04-22 11:53 |
100 SEK | Startpris |