Olja på duk, landskap. Signerad. (29x24,5)
1 600 SEK | 2016-04-24 11:36 |
1 500 SEK | 2016-04-24 11:06 |
650 SEK | 2016-04-24 02:46 |
550 SEK | 2016-04-23 14:51 |
450 SEK | 2016-04-23 00:16 |
150 SEK | 2016-04-22 21:21 |
100 SEK | 2016-04-22 14:30 |
100 SEK | Startpris |