Etsning, porträtt av Oscar Levertin. Monogramsignerad i blyerts. Inramad. Fläckar, gulnad. (11,5x8)
1 200 SEK | 2016-04-22 11:20 |
1 200 SEK | 2016-04-24 10:50 |
150 SEK | 2016-04-22 18:40 |
100 SEK | Startpris |