Kopparstick, "A mental route in spirit". Signerad och numrerad. Inramad. (67x51)
5 400 SEK | 2016-04-24 11:50 |
5 200 SEK | 2016-04-24 10:37 |
3 600 SEK | 2016-04-24 07:39 |
2 800 SEK | 2016-04-23 19:40 |
2 200 SEK | 2016-04-23 13:08 |
750 SEK | 2016-04-23 07:06 |
100 SEK | 2016-04-22 15:00 |
100 SEK | Startpris |