Kopparstick, "Poem till en pölsa". Signerad och numrerad. Inramad. (67x40)
2 400 SEK | 2016-04-24 10:13 |
2 300 SEK | 2016-04-24 10:39 |
2 100 SEK | 2016-04-23 17:08 |
1 100 SEK | 2016-04-23 07:06 |
100 SEK | Startpris |