Förgylld brons och patinerad brons. I form av mansfigur. Behållare i glas. Sockel och en behållare med nagg. (Höjd 12)
2 900 SEK | 2016-04-24 10:27 |
2 800 SEK | 2016-04-23 22:35 |
2 700 SEK | 2016-04-24 10:04 |
1 800 SEK | 2016-04-23 18:52 |
1 300 SEK | 2016-04-23 17:34 |
700 SEK | 2016-04-22 15:05 |
600 SEK | 2016-04-23 11:22 |
400 SEK | 2016-04-21 23:14 |
350 SEK | 2016-04-22 13:08 |
250 SEK | 2016-04-22 10:07 |
150 SEK | 2016-04-21 22:42 |
100 SEK | 2016-04-21 21:50 |
100 SEK | Startpris |