Kopparstick, "California, i love you". Signerad och daterad 1973. Numrerad. Inramat. Glaset med fläckar. (49x64)
6 000 SEK | 2016-04-24 11:51 |
5 800 SEK | 2016-04-24 11:49 |
5 000 SEK | 2016-04-23 16:27 |
4 200 SEK | 2016-04-23 14:22 |
2 000 SEK | 2016-04-22 15:58 |
1 300 SEK | 2016-04-22 23:40 |
250 SEK | 2016-04-22 15:24 |
100 SEK | Startpris |