Bronserad och förgylld. Genombrutet krön med lagerkrans och rosett. Med Stockholms hallstämpel 1771. Krön med dekorlagningar. Senare bronsering och förgyllning. Senare glas. (Höjd 68, bredd 31)
5 200 SEK | 2016-04-24 10:26 |
5 000 SEK | 2016-04-24 09:46 |
4 600 SEK | 2016-04-23 23:38 |
4 400 SEK | 2016-04-23 19:35 |
4 000 SEK | 2016-04-22 23:06 |
2 700 SEK | 2016-04-22 21:19 |
2 500 SEK | 2016-04-22 20:21 |
2 100 SEK | 2016-04-22 17:27 |
2 000 SEK | 2016-04-22 13:03 |
1 000 SEK | 2016-04-21 21:00 |
150 SEK | 2016-04-21 21:15 |
100 SEK | Startpris |