Olja på duk, husfasad. Signerad och daterad 74. (50x55)
1 400 SEK | 2016-04-24 05:48 |
1 300 SEK | 2016-04-24 10:22 |
1 100 SEK | 2016-04-24 09:21 |
900 SEK | 2016-04-23 18:53 |
150 SEK | 2016-04-22 21:22 |
100 SEK | 2016-04-22 20:10 |
100 SEK | Startpris |