Olja på uppklistrad på pannå, "Blötbergets gruvlave". Monogramsignerad. (20x25)
950 SEK | 2016-04-24 10:04 |
900 SEK | 2016-04-24 09:18 |
600 SEK | 2016-04-23 15:11 |
150 SEK | 2016-04-22 21:22 |
100 SEK | Startpris |