Olja på pannå, vinterbild med rävar och fåglar. Signerad och daterad 66. (53x63)
5 200 SEK | 2016-04-23 12:35 |
5 200 SEK | 2016-04-23 15:22 |
2 500 SEK | 2016-04-22 20:11 |
700 SEK | 2016-04-22 15:07 |
300 SEK | 2016-04-22 07:59 |
100 SEK | 2016-04-21 20:43 |
100 SEK | Startpris |