Olja på pannå, landskap med figur. Signerad. I bronserad ram. (39,5x31,5)
3 000 SEK | 2016-04-24 11:57 |
2 900 SEK | 2016-04-24 10:34 |
2 300 SEK | 2016-04-24 11:51 |
2 000 SEK | 2016-04-24 09:52 |
1 900 SEK | 2016-04-23 23:02 |
1 700 SEK | 2016-04-24 08:02 |
1 400 SEK | 2016-04-23 09:38 |
1 000 SEK | 2016-04-23 11:46 |
800 SEK | 2016-04-23 08:47 |
700 SEK | 2016-04-22 21:02 |
550 SEK | 2016-04-21 21:17 |
250 SEK | 2016-04-21 21:08 |
100 SEK | Startpris |