Olja på duk, landskap. Signerad. Krackeleringar. (98x67)
3 200 SEK | 2016-04-23 09:00 |
3 000 SEK | 2016-04-23 08:59 |
1 400 SEK | 2016-04-22 21:43 |
850 SEK | 2016-04-23 08:46 |
300 SEK | 2016-04-22 19:23 |
200 SEK | 2016-04-21 21:15 |
100 SEK | Startpris |