Olja på duk, vinterbild med räv. Signerad och daterad 92. (71x79)
5 800 SEK | 2016-04-24 11:08 |
5 600 SEK | 2016-04-23 14:10 |
5 600 SEK | 2016-04-23 23:01 |
2 800 SEK | 2016-04-23 08:37 |
1 200 SEK | 2016-04-22 16:50 |
300 SEK | 2016-04-22 12:09 |
200 SEK | 2016-04-21 21:16 |
100 SEK | Startpris |