Olja på duk, motiv med renar. Signerad. (44x53)
4 200 SEK | 2016-05-15 11:19 |
4 000 SEK | 2016-05-14 22:51 |
3 800 SEK | 2016-05-14 17:28 |
3 200 SEK | 2016-05-14 22:35 |
2 500 SEK | 2016-05-13 22:58 |
1 700 SEK | 2016-05-14 07:12 |
1 500 SEK | 2016-05-13 13:22 |
1 100 SEK | 2016-05-12 22:12 |
1 000 SEK | 2016-05-13 06:12 |
300 SEK | 2016-05-12 22:27 |
200 SEK | 2016-05-12 22:00 |
150 SEK | 2016-05-12 21:05 |
100 SEK | Startpris |