Förgylld och bemålad. Två-delat, kvicksilverfollierat glas. Med Stockholms hallstämpel. Mindre dekorskador. (136x72)
4 400 SEK | 2016-05-13 19:02 |
4 200 SEK | 2016-05-15 11:43 |
2 700 SEK | 2016-05-12 23:33 |
100 SEK | Startpris |