Marmor och förgylld metall. Med dekor av kvinnor och blomster. Urtavlan märkt R.Mauger Contres. Nyckel finns. Mindre naggar. (Längd 37, höjd 27)
1 600 SEK | 2016-05-14 09:31 |
1 500 SEK | 2016-05-14 09:15 |
1 000 SEK | 2016-05-13 09:34 |
900 SEK | 2016-05-13 08:31 |
650 SEK | 2016-05-12 21:45 |
400 SEK | 2016-05-12 22:03 |
300 SEK | 2016-05-12 21:36 |
100 SEK | Startpris |