Olja på duk, komposition. Signerad och otydligt daterad. (88x116)
1 400 SEK | 2016-05-14 21:43 |
1 300 SEK | 2016-05-15 11:43 |
950 SEK | 2016-05-15 00:03 |
650 SEK | 2016-05-14 13:03 |
600 SEK | 2016-05-14 12:12 |
400 SEK | 2016-05-13 11:50 |
100 SEK | Startpris |