Delvis kallmålad. Sockel i alabaster. Signerad Titze. Sockel med smärre nagg, en fot med bristningar. (Höjd 20,5)
1 800 SEK | 2016-05-15 11:08 |
1 700 SEK | 2016-05-15 08:39 |
1 600 SEK | 2016-05-14 21:44 |
1 000 SEK | 2016-05-12 21:51 |
800 SEK | 2016-05-13 08:30 |
100 SEK | Startpris |