Förgylld. Ytslitage. (Längd 10, höjd 6)
550 SEK | 2016-05-14 21:44 |
500 SEK | 2016-05-13 19:21 |
300 SEK | 2016-05-13 21:08 |
100 SEK | 2016-05-13 14:44 |
100 SEK | Startpris |