Genombrutet krön. Med dekor av blomster. Senare bronserad och förgylld. Nedre dekorer med lagningar. (Höjd 77, bredd 32)
5 000 SEK | 2016-05-15 12:06 |
4 800 SEK | 2016-05-15 12:03 |
3 800 SEK | 2016-05-15 11:40 |
3 000 SEK | 2016-05-14 20:53 |
2 500 SEK | 2016-05-14 19:58 |
1 900 SEK | 2016-05-14 18:04 |
1 800 SEK | 2016-05-13 22:42 |
1 200 SEK | 2016-05-13 17:19 |
1 000 SEK | 2016-05-12 22:28 |
600 SEK | 2016-05-12 22:57 |
100 SEK | 2016-05-12 21:48 |
100 SEK | Startpris |