Lösstoppade dynor. Färgslitage, klädsel med skador. (Höjd 85)
1 100 SEK | 2016-08-20 14:07 |
1 100 SEK | 2016-08-20 21:59 |
350 SEK | 2016-08-20 17:18 |
250 SEK | 2016-08-20 11:36 |
100 SEK | 2016-08-18 21:18 |
100 SEK | Startpris |