Teak. Skiva med kakelplattor. Med tre lådor och en hylla. Hjulens gummi med skador. Ytslitage, mindre fläckar. (Längd 105, bredd 40, höjd 54)
1 900 SEK | 2016-08-21 09:18 |
1 800 SEK | 2016-08-20 21:10 |
650 SEK | 2016-08-19 19:40 |
100 SEK | Startpris |