442. Serveringsvagn, 1950/60-tal

Teak. Skiva med kakelplattor. Med tre lådor och en hylla. Hjulens gummi med skador. Ytslitage, mindre fläckar. (Längd 105, bredd 40, höjd 54)

Varenr 205479
Udvalgt

21 August 2016 12:00

Hammerslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 1 900 SEK8 00 SEK9 00 SEK

1 900 SEK2016-08-21 09:18
1 800 SEK2016-08-20 21:10
650 SEK2016-08-19 19:40
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 20% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms