Originalmålad. Locket med skador, nedre list med skada, färgslitage. Nyckel saknas, låst. Bottenplank delvis med skador. (Längd 124, djup 63, höjd 60)
1 300 SEK | 2016-08-21 11:58 |
1 200 SEK | 2016-08-21 10:17 |
500 SEK | 2016-08-19 23:07 |
400 SEK | 2016-08-19 20:24 |
300 SEK | 2016-08-19 19:40 |
200 SEK | 2016-08-19 10:36 |
100 SEK | Startpris |